logo

سایت در حال بارگذاری است ...

نمونه قرارداد بندر کیاشهر

این قرارداد یک قرارداد آنلاین است که شامل کلیه تعهدات فروشنده و هم خریدار است. لطفا با دقت مطالعه فرمائید.

نمونه مبايعه نامه

قرارداد فروش واحد مسکونی واحد شماره ------- تیپ ------ پروژه ------

ماده 1) طرفين معامله
فروشنده: آقاي محمد ناصر زنگنه با کد ملي 0053094549 به نشاني تهران، بزرگراه جلال آل احمد پلاک 417، تلفن: 4579-021
خريدار: آقاي / خانم ---- فرزند ---- به شماره شناسنامه ---- متولد ---- به شماره ملي ---- به نشاني ---- تلفن ثابت ---- تلفن همراه ----

ماده 2) مورد معامله :
يک دستگاه ویلا به شماره ------- به مساحت تقريبي   --------    متر مربع در زميني به مساحت تقريبي    -------    متر مربع واقع در        -------     که قسمتي از پلاک ثبتي به شماره ------    فرعي از   ------   اصلي و داراي پروانه ساختماني به شماره --------      واقع در ------- مي باشد.

تبصره: در صورتي که زيربناي مفيد و غيرمفيد مورد معامله بیشتر باشد در صورت افزایش متراژ برابر قرارداد از خریدار دریافت خواهد شد.

ماده 3 ) مشخصات فني ویلا موضوع ماده 2 قرارداد به شرح زير مي باشد:

واحدهای دوبلکس و یک واحد مسکونی با مساحت 165 مترمربع: یک واحد مسکونی دوخوابه در طبقه اول، یک واحد دوبلکس در دو طبقه شامل طبقه دوم دارای آشپزخانه و سالن و تراس رو به دریا و طبقه سوم دارای 3 اتاق خواب که یکی مستر است.

واحدهای تریبلکس با مساحت 160 مترمربع: طبقه اول آشپزخانه و سالن، طبقه دوم 3 اتاق خواب که یکی مستر است و طبقه سوم یک سوئیت یک خوابه با تراس رو به دریاست.
     نما سیمان و رنگ، سقف ورق گالوانیزه رنگی، حفاظ تراس شیشه سکوریت، پنجره UPVC دوجداره، کف پارکت لمینت و سرامیک طرح چوب، چراغ ها LED، کلید پریز دستی شیرآلات اهرمی استاندارد، کاشی سرامیک درجه یک ایرانی، دیوارهای داخلی گچ برگ و ماستیک، دکور نماچوب پلاست و فایبرسمنت طرح چوب، کف تراس ها سرامیک، نقاشی رنگ روغن و پلاستیک، سقف داخلی و سقف کاذب کناف، درهای داخلی و ورودی و چهارچوب و درها چوب پلاست، قرنیز PVC.

انشعابات:دارای انشعاب آب و برق است.

سند: دارای سند تک برگ می باشد.

پارکینگ: در فضای باز است.

ماده 4) قيمت نقدی مورد معامله: مبلغ ---------------- ريال معادل ---------------تومان.

مبلغ --------ریال معادل --------- تومان به عنوان قسمتي از ثمن معامله به حساب شماره ------------ 

بانک --------- بنام شرکت مهندسين هوشمند سازه آروين آرا واريز و قرارداد منجز و قطعی می گردد.
توافق گرديد مبلغ------------------ ریال معادل -------------- تومان به عنوان اقساط ماهیانه طی --------- ماه بر اساس قرارداد از تاریخ -------------- طی ---------- فقره چک به سر رسید هر ----- ماه به مبلغ ----------------- ریال معادل ------------ تومان به فروشنده پرداخت نماید.

     تبصره 1 : در صورت تمایل خریدار به خرید مدت دار و استفاده از وام اختصاصی شرکت، امکان استفاده خریدار از وام یکساله با نرخ 20 درصد از طرف شرکت فراهم می باشد.ضمنا در صورت آمادگی و تمایل خریدار برای پرداخت نقدی و تسویه حساب در هر مرحله اصل پرداخت مورد توافق و پذیرش فروشنده می باشد.

ماده 5) شرايط معامله :

5-1:  تاریخ تحویل مورد معامله حسب توافق یک سال از تاریخ پرداخت اولین قسط می باشد.

5-2:  طرفين متعهد و ملزم شدند هنگام تنظیم سند در دفتر خانه رسمي حضور يافته ضمن انجام کليه تعهدات و شرايط مندرج در مبايعه نامه نسبت به تنظيم سند اعیانی رسمي مورد معامله اقدام نمايند.

5-3: فروشنده موظف است قبل از تاريخ تنطيم سند رسمي کليه اسناد و مدارک لازم اعم از مفاصاحساب هاي مالياتي نقل و انتقال، عوارض نوسازي، گواهي پايان ساختمان را تهيه و به دفترخانه تسليم نمايد به طوري که در روز معين هيچ گونه مانعي براي تنظيم سند تک برگ مشاعی موجود نباشد.

5-4: حسن انجام کار موضوع مورد معامله از زمان تحويل 6 ماه شمسي مي باشد که در صورت وجود هر گونه ايراد و نقص در ساخت آپارتمان که بصورت مکتوب از جانب خريدار به فروشنده اعلام گردد توسط فروشنده رفع نقص مي گردد.

5-5: فروشنده مکلف است کليه ضوابط و مقررات دولتي و آيين نامه هاي مربوطه از قبيل پروانه ساختماني ، پايان کار را رعايت نمايد. فروشنده مکلف است کليه آيين نامه هاي مهندسي مربوط به ساخت و مقاوم سازي در برابر زلزله را رعايت نمايد.

5-6:  درصورت تاخير در پرداخت هاي مندرج در ماده 4 از سوي خريدار به هر علت موجب منفسخ شدن و بي اعتباري معامله گرديده و با انفساخ معامله فروشنده مجاز است مورد معامله را به شخص ديگري واگذار نمايد و در اين مورد نياز به هيچ گونه مجوزي نمي باشد  و عودت مانده حساب منوط به جایگزینی متقاضی خرید جدید برای واحد مورد معامله می باشد که نرخ فروش به متقاضی بعدی ربطی به خریدار قبلی ندارد.

5-7:  کليه هزينه هاي لازم براي تنظيم سند رسمي و هزينه هاي نقل و انتقال در دفترخانه به عهده خريدار مي باشد.

5-8:  کلیه هزینه انشعابات آب و برق و گاز به نرخ روز به عهده خريدار مي باشد.

5-9:  کلیه هزینه های لوله کشی گاز و گرفتن تاییدیه های لازم و تعهدات مالک به شرکت گاز بر عهده خریدار است.

5-10:  خرید و نصب کولر، پکيج رادیاتور و کابينت به عهده خریدار است.

5-11:  هرگونه تغییرات در ساختمان از سوی خریدار که برخلاف نقشه های تهیه شده در زمان عقد قرارداد  می باشد و منجر به عدم صدور پایان کار گردد مشمول جریمه و رفع خلاف از سوی خریدار می گردد.

     اين مبايعه نامه با توجه به مواد 10 و 19 قانون مدني و با رعايت کليه شرايط و مقررات شرعي و قانوني معاملات و در کمال صحت و سلامت و اراده شخصي خريدار و فروشنده منعقد گرديد و داراي جنبه نقل و انتقال قطعي بوده و نسبت به ورثه و وکیل قانونی لازم الاجرا مي باشد و از هر حيث مورد توافق طرفين قرار دارد. اسقاط کافه خيارات خصوصآ خيار غبن فاحش از طرفين بعمل آمد و نوسانات قيمت هيچ گونه اثري در اين معامله ندارد.

     اين قرارداد در 5 ماده و در دو نسخه که هر کدام حکم واحد دارند تنظيم و به امضاء طرفين قرارداد رسيده و طرفين ملزم به اجراي کليه مفاد آن مي باشند.